LOTS

LOTS

LOTS is het eerste muziekfestival waar je Bourgondisch kunt genieten. Een Bourgondisch festival met muziek van het Woodstock- tot en met TopPop tijdperk, maar er worden ook zeker muzikale uitstapjes naar de 21ste eeuw gemaakt. Met buitengewoon lekker eten en goede wijn. Met bijzondere happenings en niet onbelangrijk: topaccommodaties voorzien van zachte matrassen voor een goede nachtrust.

Beschikbare LOTS Tickets

Ticket Alarm

Op dit moment zijn er helaas geen shows van LOTS. Meld u aan voor het Ticket Alarm van TicketTribune en u ontvangt automatisch een bericht zodra er nieuwe shows en tickets aangekondigd worden!